kontakt

 


 

menu spa 

Cisza.. jest..

Z ciszy powstajesz
Ciszą jesteś...

 

Wykonany z przestrzeni serca masaż pięknie łączy dwie osoby wrażliwością, otwartością i szacunkiem. To niezwykłe misterium ciszy - najpiękniejsza medytacja i jedna z większych wartości, jakie możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. To szczególna jakość, jaką może przyjąć człowiek potrzebujący harmonii ciała, umysłu i ducha.

Wizja procesu nauczania

Ciało człowieka to niezywkle delikatny instrument, który gra melodię zgomadzonych przez lata doświadczeń i towarzyszących im emocji, przekonań. Holistyczne podejście do człowieka uznaje, szanuje i respektuje człowieka jako złożony organizm, połączony i podlegający siłom natury oraz funkcjonujący  w rozmaitych sieciach powiązań z innymi istotami.

Zapraszam do siebie każdego, kto poszukuje, pragnie się rozwijać by być człowiekiem świadomym, autentycznym, żyjącym w zgodzie ze swoim sercem i jego potrzebami.

Nauka masażu będzie dla Was nie tylko nauką poszczególnych technik ale też nauką uważności, tworzenia otwartej przestrzeni na każdą istotę ludzką, na otaczający świat. 

Masażu Holistycznego Twarzy uczę od 2007 roku a sama Zielona Pomarańcza ma za sobą wiele przeprowadzonych godzin szkoleniowych - wprowadzalismy do Polski masaż tajski, propagowaliśmy modelujący masaż bańką chińską, uczylismy aromaterapii, masażu stemplami ziołowymi w różnych formach a także Holistycznego Masażu Ciała. 

Dostępne szkolenia:

  • HOLISTYCZNY MASAŻ TWARZY

 

Zapraszam serdecznie!

Ania Dąbrowska

 
kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)