kontakt

 


 

menu spa 

Częste pytania

 

Jakie mam doświadczenie/kwalifikacje w nauczaniu masażu

 

Masażu Holistycznego uczę od 2007 roku. Mam za sobą minimum cztery tysiące wymasowanych z miłością godzin :))) Jestem absolwentką wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, gdzie uczyłam się masażu klasycznego i limfatycznego twarzy, oraz zasad pielęgnacji skóry. Obroniłam pracę licencjacką z dziedziny aromaterapii a swoją pasję w kosmetyce naturalnej zgłębiałam szkoląc się z Holistycznych Terapii Dr Hauschka, a także ucząc się różnych innych metod pracy z ciałem takich jak masaż tajski, biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa. 

Szkolenie jest moją autentyczną pasją, w której staram się wspierać ludzi w rozwoju. 

 

Czy Holistyczny Masaż pielęgnuje i odmładza twarz?

Tak. Masaż ten oddziałuje całościowo na wszystkie górne partie mięśni, na skórę i tkanki podskórne. Rozświetla, ulelastycznia skórę, dodaje jej blasku. Dla najlepszych efektów warto wykonać serię 5-10 masaży ale już po jednym widać efekty. Nie jest to typowy masaż liftingujący. Jak w przypadku innych terapii naturalnych efekt jest wypracowywany systematycznie. Jednak klient może mieć pewność że po masażu jego twarz będzie wyglądała na bardzo odprężoną i wypoczętą.

 

Czy Holistyczny Masaż Twarzy jest odpowiedni dla mężczyzn?

Tak. Techniki pracy w przypadku mężczyzn są nieco zmodyfikowane przede wszystkim ze względu na zarost ale mężczyźni z przyjemnościa korzystają z Holistycznego Masażu.

 

Dlaczego naturalna pielęgnacja?

Holistyczne podejście zakłada, że wszystkie metody z których korzystamy w pracy z klientem są spójne ze sobą i jego potrzebami a także szanują środowisko. Naturalne aromaesencje, oleje i masła roślinne pozwalają skórze rozwitać dostarczając witamin, enzymów, cukrów i tłuszczy. Taka skóra zdrowo regeneruje się i oczyszcza, nie jest obciążona niepotzrebną chemią. Pracując z olejkami eterycznymi oddziałujemy także na pychikę i emocje które często odbijają się na naszej twarzy zmieniając znacząco jej wygląd.  

 

Co to znaczy że Holistyczny Masaż otwiera serce?

O tym wkrótce napiszę :)

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)