kontakt

 


 

menu spa 

Nauczycielka

Ania Dąbrowska - terapeutka pracy z ciałem

Pasjonatka terapeutycznej i rozwojowej pracy z ciałem. Intensywnie zgłębia tematykę powiązania dobrostanu człowieka z poziomem swiadomości. Poszukuje i transformuje w pracy z ludźmi przekonania, które pozostają w konflikcie z dobrem osoby. Od 2006 roku właścicielka Zielonej Pomarańczy.

 

O sobie: "Moim marzeniem wiele lat temu było ukończenie medycyny - chciałam pracować jako chirurg serca. Jednak moje życie potoczyło się inaczej. Dziś widzę w tym sens - mogę pracować z ludźmi i ich sercami zanim jeszcze wymagają operacji :) Wierzę, że poprzez rozwój świadomości udaje się uniknąć takiego wołania o pomoc jakim jest poważna choroba. 

Pracuję wieloma metodami - czasami bardzo intuicyjnie - podążając za procesem, napięciem, bólem, smutkiem. Korzystam z takich technik jak biodynamiczna terapia czaszkowa, Proces Tworzenia czy masaż wykorzystując je tak, jak potrzebuje w danym momencie osoba, która do mnie przychodzi.

Miałam przyjemność szkolenia ludzi z najróżniejszych dziedzin - co jest moją pasją i prawdziwą przyjemnością. Wielokrotnie bywałam też instruktorem na targach branżowych a także ekspertem w czasopismach, portalach internetowych oraz TVP"

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)