rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Sesje indywidualne

Indywidualne sesje są jedną z form pracy metodą Procesu Tworzenia.

Tutaj uwaga skupiona jest na twoich potrzebach, Możesz pracować w tempie na jakie jesteś gotowy/a, stopniowo przechodząc z sesji na sesję do coraz to bardziej pogłębionej pracy.

Możesz przyjść z dowolnym tematem dotyczącym relacji, tworzenia biznesu lub osobistym. Na sesji możemy także patrzeć ogólnie - na to z czym akurat przychodzisz danego dnia a co sprawia, że czujesz się gorzej lub masz trudności.

Indywidualna praca 

  • da ci zrozumienie dlaczego produkt finalny twojego tworzenia - czyli twoja rzeczywistość wygląda tak, jak wygląda.
  • pozwoli ci dostrzec i zrozumieć swoje emocje, motywy postępowania, zauważyć gdzie popełniasz błędy i jakie.
  • zbuduje poczucie mocy, bezpieczeństwa i stabilności 
  • pomoże ci wyjść z różnych zależności, z poziomu czucia się ofiarą, z walki
  • uzyskasz świadomość jak prawidłowo kształtować różne dziedziny swojego życia - relacje, biznes, pasje, zdrowie.

Moją rolą jest wskazać Ci obszary, które potrzebują uwagi i poprowadzić Cię ku najlepszym, możliwym rozwiązaniom.

Proces Tworzenia to przede wszytkim nauka jak zapraszać do siebie to co jest dla nas ważne z przestrzeni serca. Nie woli, nie walki, nie z podlegóści tylko właśnie z serca - zaufania, miękkości, bycia przy sobie i sobą w pełni.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

W Procesie Tworzenia pracujemy z ciałem, na sesji leżysz wygodnie, nie ma potrzeby rozbierania się.

Przynieś ze sobą zeszyt do robienia notatek - kup taki, żeby Ci służył na dłużej, także do pracy w domu.

Pierwsze sesje są ukierunkowane na otwarcie i poznanie ciała, gdyż to ono jest fundamentem pracy w tej metodzie. Bywa że poprzedzamy sesje terapią cranio (tck) po to, by otworzyć Cię bardziej na kontakt z własnym ciałem, przywrócić czucie, zwiększyć wewnętrzną integrację.

Pracujemy w 10 obszarach - więcej o nich w zakładce 10 kroków. 

Cena sesji Procesu Tworzenia - 200 zł/1h

Metoda nie zastępuje psychoterapii ale bywa pomocna w procesie. Jeśli jesteś w trakcie leczenia/terapii spytaj swojego terapeutę o mozliwość korzystania z innych metod pracy rozwojowej.

 


OPINIE

"Co mi daje praca z Procesem Tworzenia:

Odczuwam satysfakcję z pracy nad sobą, z rozwoju wewnętrznego, z samo poznawania, mam na pewno lepsze samopoczucie, radośniejsze relacje z samą sobą, z bliskimi i powoli z przyjaciółmi. Obserwuje u siebie  spokojniejsze reakcje na różne trudne sytuacje. Częściej przyglądam się sobie, swoim emocjom, potrzebom- staje się to powoli dobrym nawykiem.

Usuwanie w trakcie sesji wielu nieprawdziwych przekonań na mój temat i na temat świata zewnętrznego powoduje, że znikają blokady wewnętrzne i w efekcie sprawy wcześniej budzące u mnie niepokój i wycofanie zaczynają jakby same się dziać. Głównie dotyczy to pracy i relacji z mężem.

Otworzyłam niedawno swoją firmę a w małżeństwie jestem teraz baaaardzo szczęśliwa:))) Mąż odbiera mnie dzisiaj jako zdecydowanie przyjemniejsza, bardziej ciepłą i opiekuńcza, mniej zasadniczą i bardziej wyluzowaną. Sam czuje się przy mnie lepiej, jest mniej spięty a nasz związek teraz określa jako lekki i radosny:))) a nie było wcale tak kolorowo... Zrezygnowałam z nadmiernych oczekiwań, i z tego, że świat coś za mnie zrobi.

Zobaczyłam ze przyszłość na mnie nie czeka w gotowej postaci tylko to ja mam ja sobie wymyślić, namalować, wykreować i najważniejsze w zgodzie ze sobą. A potem do niej dążyć. Odpuszczam pedantyzm. Powoli przestaje mi być potrzebny. Uczę się jak ufać sobie i innym.

Pewnie wiele rzeczy pominęłam...

Dziękuję Aniu za Twoją pracę ze mną:)))" Anna Walczuk, projektantka wnętrz

 

"Warsztaty Procesu Tworzenia są super otwierające, poszerzają widzenie siebie, uwalniają. Mnie osobiście pomagają przejść z dziecka w dorosłą. Są jak grupa terapeutyczna, tylko w znacznie głębszym wymiarze,  z przepływem energii grupy (...) Pomagają integrować procesy na poziomie emocjonalnym. Kruszą schematy, pomagają rozwinąć skrzydła w obszarach prywatnych i zawodowych. Pozwalają zobaczyć siebie z innej perspektywy i skończyć z autosabotażem ;) A to wszystko delikatnie, z miłością i akceptacją." Monika D., dyrektor

 

"Na warsztatach i sesjach indywidualnych Procesu Tworzenia przekonuję się przede wszystkim o tym, jak wiele Iluzji rządzi naszym życiem . Odkrywam przekonania, które nie są prawda i które mi nie służą i zamieniam je na takie, które są zgodne ze mną i mi służą. Obecność innych uczestników na warsztatach daje wsparcie i sile grupowego procesu."  Monika Musiał

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)