rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Medytacyjno-rozwojowa grupa dla kobiet

Drogie kobiety,

matki, żony, córki, przyjaciółki, siostry - w jakimkolwiek etapie swojego życia jesteście. Zapraszam Was do nowego cyklu 12 comiesięcznych spotkań.

 

Pragnę by te spotkania pomogły Wam:

 •  wyciszyć się, zatrzymać i skontaktować ze sobą,
 •  poczuć i wyklarować wizję siebie - w relacjach, w pracy, w życiu osobistym,
 •  tworzyć bardziej świadomie i w zgodzie ze sobą,
 •  nauczyć rozpoznawać co Wam w życiu służy a co nie,
 •  nie popełniać tych samych błędów
 •  dowiedzieć się więcej o swoich uwarunkowaniach i schematach postępowania.
 •  skontaktować się pełniej ze swoim ciałem, z kobiecością i własnymi potrzebami
 •  pełniej wyrażać siebie
 •  poczuć jedność i wsparcie od innych kobiet

 

Stały, niewielki (6-8 uczestniczek) skład grupy pozwoli na doświadczanie kontaktu ze sobą w bezpiecznej przestrzeni i regularną pracę nad sobą.

Kobiecy charakter grupy pozwoli na poruszanie bliskich nam tematów:

 •  akceptacja siebie jako kobiety,
 •  uważne popatrzenie na kobiece wzorce w mojej rodzinie
 •  uwolnienie kobiecej mocy opartej na głębokim kontakcie ze sobą, na umiejętności podążania za wewnętrznym głosem swojego serca oraz uznaniu wrażliwości i delikatnych części kobiecej natury
 •  znajomość swoich potrzeb i troska o nie w różnych etapach życia
 •  bliskość w relacjach
 •  macierzyństwo, seksualność

 

Będziemy pracować metodą Procesu Tworzenia, której jestem nauczycielem w Szkole Tworzenia. Metodę stworzyła Ania Brandysiewicz i obecnie po wieloletniej praktyce w Stanach Zjednoczonych rozwija ją na gruncie polskim.

Dzięki Procesowi Tworzenia dowiesz się jak w życiu kierować się miłością i zaufaniem. I że można tworzyć i żyć z radością, w zgodzie ze sobą i uniwersalnymi wartościami w poczuciu wewnętrznego i zewnętrznego balansu.

W wymiarze praktycznym oznacza to ,że będziesz w medytacyjnej pracy z ciałem rozpoznawać i transformować przekonania i wzorce, które pozostając w pamięci naszego ciała, w podświadomości - nienazwane i niewypowiedziane - blokują nasz rozwój i zawężają świadomość,

Nabierzesz także zrozumienia czemu spotykają cię pewne sytuacje, czemu masz wrażenie że stoisz w miejscu, czemu spotykasz wciąż "niewłaściwych" ludzi czy wreszcie czemu chorujesz lub nie potrafisz dogadać się ze swoim ciałem

Więcej o „Procesie Tworzenia” przeczytasz na stronie www.zielonapomarancza.pl oraz www.schoolofcreation.com

Spotkania będą wzbogacane pracą z ciałem – ćwiczeniami, oddechem, tak byśmy świadomie mogły zbudować przyjazną i pogłębioną relację z naszymi ciałami.

Głównym celem naszej pracy z ciałem będzie nauka doświadczania jego mądrości – uwrażliwienia i wychwytywania subtelnych sygnałów, które próbuje nam przekazać by nas zatrzymać, poruszyć, poszerzyć naszą samoświadomość.

Będziemy także,w miarę możliwości, korzystać z innych technik - medytacji wizualizacyjnej, rysunku, opowiadań i elementów pracy interpersonalnej i systemowej.

 

Moją rolą jako terapeuty/trenera będzie pomóc Wam w zatrzymaniu się w „tu i teraz” i wsłuchaniu się w ciało.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Miejsce sporkań: Warszawa - Wilanów, Zielona Pomarańcza

12 spotkań co miesiąc, w jeden wybrany poniedziałek każdego miesiąca

Godziny spotkań 18-22

 

START: 10.10 .2016

ZAKOŃCZENIE: pażdziernik 2017

Koszt 200 zł/4h

 

Ilość osób w grupie jest ograniczona (maksymalnie 8 uczestniczek).

Proszę o przemyślane decyzje. Podjęcie decyzji o udziale w grupie stanowi zobowiązanie sie do udziału w całości projektu.

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)