rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Medytacyjno-rozwojowa grupa dla kobiet

Drogie kobiety,

matki, żony, partnerki, córki, przyjaciółki, siostry - w jakimkolwiek etapie swojego życia jesteście. Zapraszam Was do nowego cyklu 12 comiesięcznych spotkań. Jest to 4 edycja tego projektu :)

 

Pragnę by te spotkania pomogły Wam:

- wyciszyć się, zatrzymać i skontaktować ze sobą,

- wprowadzić w życie więcej uważności i wdzięczności

- otworzyć serce na miłość

- rozpoznać swój wewnętrzny głos i prowadzenie w życiu

- popracować nad wzrostem zaufania do siebie i swoich decyzji

- poczuć i wyklarować wizję siebie - w relacjach, w pracy, w życiu osobistym, tak by tworzyć bardziej świadomie i w zgodzie ze sobą,

- nauczyć rozpoznawać co Wam  w życiu służy a co nie,

- pełniej wyrażać siebie

- poczuć jedność i wsparcie od innych kobiet

 

Zapraszam szczególnie te z was, którym zależy na regularnej, stałej pogłębionej pracy.

Moją wizją jest by każda z was nauczyła się z moją pomocą tworzyć swoje życie świadomie i z miłości.

Co to oznacza w praktyce?

Wiekszość z nas doświadcza różnych trudnych sytuacji w życiu, konfliktów - jednak najczęściej ich nie rozumiemy. Być może stosujemy w takich przypadkach jedną z dwóch powszechnych strategii. Pierwsza to ucieczka - z nieudanej pracy do drugiej, z sypiącego się związku do kolejnego. Z relacji w pracę, z pracy w niekończące się podróże. Druga to ucieczka w rezygnację, w depresję, w cierpienie.

Jeśli jednak przyjrzeć się niepowodzeniom z odwagą i zaufaniem można zrozumieć co się kryje pod nimi. Można odkryć że jest tam źródło głębokiej wiedzy o nas samych, naszych relacjach. To prowadzi nas do transformacji i zmiany wzorców i przekonań oraz otwiera na miłość

Stały, niewielki (6-8 uczestniczek) skład grupy pozwoli na doświadczanie kontaktu ze sobą w bezpiecznej przestrzeni i regularną pracę nad sobą.

Kobiecy charakter grupy pozwoli na poruszanie bliskich nam tematów:

- akceptacja siebie jako kobiety,

- uważne popatrzenie na kobiece wzorce w mojej rodzinie

- poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czym jest kobiecość i na czym polega kobieca moc

- uwolnienie tej mocy w oparciu o głęboki kontakt ze sobą

- znajomość swoich potrzeb i troska o nie w różnych etapach życia

- bliskość w relacjach

- macierzyństwo, seksualność

- będzie też miejsce na waszą kreatywność i świadome tworzenie w tematach, które czujecie że chciałybyście żeby popłynęły a czujecie się zblokowane

 

METODY PRACY

Będziemy pracować przede wszystkim metodą PROCESU TWORZENIA

Dzięki Procesowi Tworzenia dowiesz się jak w życiu kierować się miłością i zaufaniem. I że można tworzyć i żyć z radością, w zgodzie ze sobą i uniwersalnymi wartościami w poczuciu wewnętrznego i zewnętrznego balansu.

W wymiarze praktycznym oznacza to ,że będziesz w medytacyjnej pracy z ciałem rozpoznawać i transformować przekonania i wzorce, które pozostając w pamięci ciała, w podświadomości - nienazwane i niewypowiedziane - blokują rozwój i zawężają świadomość,

Nabierzesz także zrozumienia czemu spotykają cię pewne sytuacje, czemu masz wrażenie że stoisz w miejscu, czemu spotykasz wciąż "niewłaściwych" ludzi czy wreszcie czemu chorujesz lub nie potrafisz dogadać się ze swoim ciałem

 

Spotkania będą wzbogacane PRACĄ Z CIAŁEM :

– ćwiczeniami zaczerpniętymi z Polarity, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i innymi

- oddechem,

tak byśmy świadomie mogły zbudować przyjazną i pogłębioną relację z naszymi ciałami.

Głównym celem naszej pracy z ciałem będzie nauka doświadczania jego mądrości – uwrażliwienia i wychwytywania subtelnych sygnałów, które próbuje nam przekazać by nas zatrzymać, poruszyć, poszerzyć naszą samoświadomość.

 

ARTETERAPIA, MEDYTACJA

Będziemy także,w miarę możliwości, korzystać z innych technik - medytacji wizualizacyjnej, rysunku, opowiadań i elementów pracy systemowej.

Wykorzystamy rowniez techniki terapii czaszkowo-krzyżowej, którą to metodą pracuję na codzień z moimi klientami.

Moją rolą jako terapeuty/trenera będzie pomóc w zatrzymaniu się w „tu i teraz” i wsłuchaniu się w ciało.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Miejsce sporkań: Warszawa - Wilanów, Zielona Pomarańcza

12 spotkań

Pierwsze i ostatnie są spotkaniami WEEKENDOWYMI, które odbywają się w godzinach 10-18 stacjonarnie w Warszawie a kolejne odbywają się CO MIESIĄC, w jeden wybrany wtorek każdego miesiąca, w godzinach 18-22. W okresie wakacyjnym spotykamy się raz.

 

START: 19-20.10.2019

ZAKOŃCZENIE: weekend - październik 2020

Spotkanie weekendowe (start i koniec) koszt 660 zł

Koszt spotkań miesięcznych  300 zł/4h

 

Ilość osób w grupie jest ograniczona (maksymalnie 8-10 uczestniczek).

Proszę o przemyślane decyzje. Podjęcie decyzji o udziale w grupie stanowi zobowiązanie się do udziału w CAŁOŚCI projektu.

Jeśli ze mną nie pracowałaś do tej pory zapraszam cię na bezpłatną konsultację a następnie dwie sesje wprowadzające (koszt sesji to 200 zł)

Zależy mi byś była dobrze przygotowana do pracy w grupie, od tego zależy jakoś naszej współpracy jak również twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ważne też bym dobrze zrozumiała twoje potrzeby i poczuła w jakim miejscu swojego życia jesteś.

 

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)