rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Warsztat Wprowadzenia do Procesu Tworzenia

Warsztat ten jest wstępem do pełnego projektu nauki tworzenia w Szkole Tworzenia w ścieżce biznesowej/zawodowej i/lub osobistej.

Warsztat WPROWADZENIA zapozna cię z metodą, uczy nawiązywać relację z ciałem poprzez rozpoznawanie sygnałów z niego płynących.. Otwiera na czucie,

W trakcie pracy opierając się na zasobach ciała poszukujemy swojej wewnętrznej mądrości, zapoznajemy się ze swoją historią i swoimi pragnieniami z poziomu ciałaźródeł powstania napięć, powiązane z nimi przekonania, wzorce i schematy. Dokonujemy przekształcenia na wzorce wspierające rozwój i życie.

Warsztat Wprowadzenia jest grupą otwarcia i jest niezbędny by przejść do pracy nad konkretnym tematem/tematami w metodzie Procesu Tworzenia.

 

Warsztat Wprowadzenia to:

* 2 dni medytacji

* kameralna grupa

* przestrzeń na indywidualne procesy

* czas na relaks i odprężenie ciała

* gruntowne "przemeblowanie" głowy

* nauka czucia ciała, nazywania emocji, podążania za nimi w głąb procesów w poszukiwaniu myśli które za nimi stoją i transformacja

 

Zapraszam cię do pracy tą metodą

- jeśli potrzebujesz głębokiego porozumienia ze sobą samym,

- jeśli pragniesz uwolnić blokady i napięcia z ciała a jednocześnie zrozumieć co i jak chcesz tworzyć w życiu w oparciu o mądrość ciała, 

- jeśli szukasz drogowskazów w sobie bardziej niż na zewnątrz,

W oparciu o Proces Tworzenia budujesz autentyczność i wewnętrzną moc. Uczysz się jak być uważnym liderem w swoich projektach życiowych. Jak współpracować z ludźmi, jak rozpoznawać swoje prawdziwe potrzeby i potrzeby innych ludzi i jak na nie odpowiadać by realizować swoje cele życiowe. 

Nauczysz się także utrzymywać swój kierunek niezależnie od pojawiających się sytuacji i trudności.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat składa się z dwóch części - są to dwa spotkania weekendowe

Cena: 600 zł/ za jeden weekend

Zapisy: Ania Dąbrowska tel.  605 100 387; e-mail: pracownia @zielonapomarancza.pl

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)