rozwoj osobisty

 


 

menu spa 

Warsztat Wprowadzenia do Procesu Tworzenia

Celem warsztatu jest zapoznanie się, a przede wszystkim POCZUCIE trzech pierwszych energii (patrz 10 kroków które stanowią fundament Procesu Tworzenia. Są to trzy pierwsze płaszczyzny tworzenia w Procesie Tworzenia - wizja /energia męska/, doświadczenie /energia dziecka/ oraz forma /energia kobieca/.

Aby naprawdę dostroić się do wibracji tych energii, trzeba nawiązać DIALOG ze swoim CIAŁEM i nauczyć się go używać jako KOMPASU dla naszej świadomości. Kompasu wskazującego nam właściwy kierunek i podpowiadającego rozwiązania naszych problemów, jeśli tylko nauczymy się go słuchać.

Umiejętność odczytywania sygnałów płynących z ciała pozwala na zaprzyjaźnienie się z emocjami, na ich wyrażanie i transformowanie. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem pozwala nam poznać nasze prawdziwe potrzeby i odkryć pełnię własnych możliwości.

Podczas warsztatu otrzymasz NARZĘDZIA, których będziesz mógł używać w życiu codziennym, aby połączyć się z wewnętrzną mądrością.

Tempo grupy zależy od indywidualnego tempa poszczególnych uczestników i może być różne dla różnych grup. Najistotniejsze jest, aby DOBRZE przyswoić sobie jakości kolejnych energii, nauczyć się je CZUĆ oraz wyrobić sobie umiejętność ŻYCIA tymi wartościami na co dzień.

 

Podczas warsztatu rozwiniesz umiejętność:

  • łączenia się ze swoją intuicją i mądrością
  • czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń
  • rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych i zaspokajania ich
  • pogłębisz dobrą relację ze swoim ciałem

Ukończenie tego warsztatu daje możliwość uczestniczenia w dalszych warsztatach Procesu Tworzenia, gdzie juz konkretnie pracujemy  nad projektami życiowymi - relacjami/związkiem lub biznesem.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Cena: 600 zł

Zapisy: Ania Dąbrowska tel.  605 100 387; e-mail: pracownia @zielonapomarancza.pl

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)