O nas

 


 

menu spa 

Jak to by było mieć dostęp do wiedzy i mądrości, nie potrzebować szukać na zewnątrz a znajdować odpowiedzi w sobie?

Potraktować ciało jako coś więcej niż tylko fizyczną powłokę, która czasem jest niedoskonała i szwankuje?Odkryć pod tymi niedoskonałościami źródło głębokiej wiedzy o sobie samym?

Człowiek jest jednością. Jego ciało, umysł i dusza są jednością. Dlatego też ciało - na każdym poziomie - reaguje na nasze doświadczenia i niesione wraz z nimi przekonania i emocje. Jednocześnie zapamiętuje je stanowiąc skarbinicę wiedzy i mądrości umożliwiając tym samym pracę na głębokim poziomie.

To co nam służy - przede wszystkim w systemie przekonań i emocji - wzmacnia nasze ciało. To co jest niezgodne z nami osłabia, powoduje że tracimy chęć i zapał, siły do życia i w ostateczności zdrowie.

Właśnie poprzez ciało można dokładniej i skuteczniej namierzyć przekonania, gdyż o ile umysł potrafi "kombinować" i tworzyć różne systemy obronne o tyle ciało jest szczere i proste.

Jedyne czego nam trzeba to odwagi w pytaniu i przyjmowaniu odpowiedzi.

KIM jestem?

Terapeutką. Wsparciem dla ciebie na różnych etapach rozwoju. 

Prywatnie żoną. matką, kobietą, człowiekiem takim samym jak ty. Próbuję odnaleźć się w tym świecie, tu na ziemi, realizować siebie, swoje marzenia, nie gubiąc przy tym otwartości serca i radości.  

Pracuję na styku ciało-świadomość od 10 lat. Od 2010 roku regularnie prowadzę grupy dla kobiet.  Od tylu lat też ciało mnie prowadzi - w rozwoju, wzrastaniu.

Punktem wyjścia w mojej pracy jest zawsze człowiek i jego historia. Staram się nie nadawać etykiet i nie szufladkować. 
 
Wierzę, że pomimo trudnych doświadczeń , traum, zawirowań życiowych każdy z nas nosi w sobie światło, które prowadzi nas ku temu byśmy tworzyli z miłości rzeczy ważne i te "mniej ważne" . Wierzę, że największą siłą na świecie jest miłość.
 
Poprzez pracę z ciałem pomagam formułować misję życiową i przezwyciężać trudności w sferze zarówno prywatnej - relacyjnej jak i zawodowej a także zdrowotnej.

Uczę jak czerpać z jego mądrości by wspierało i prowadziło w rozwoju i tworzeniu balansu. 

Łączę różne metody pracy:

  • Proces Tworzenia 
  • Autorski Masaż 
  • Terapię czaszkowo-krzyżową 
  • Rozmowę 
  • Medytacje
  • Warsztaty oraz swoje własne doświadczenia terapeutyczne.

Dziękuję moim nauczycielom : Grażynie Walasek (www.craniosacral.pl), Ani Brandysiewicz (www.schoolofcreation.com) i uczelniom (Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B.Jańskiego oraz Wyższa Szkoła Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia) , za wiedzę, którą mi dali, wrażliwość, miłość, świadomość i poszerzenie horyzontów.

Anna Dąbrowska

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)