praca z ciałem

 


 

menu spa 

Konsultacja, cykl terapeutyczny

Praca z ciałem i rozwój osobisty

Cykl terapeutyczny to minimum 10 zabiegów TCK. Taka ilość jest potrzebna by:

  • uwolnić ciało od napięć 
  • uruchomić procesy samonaprawcze
  • zintegrować ciało energetycznie i fizycznie
  • zrównoważyć system czaszkowo-krzyżowy (przepływ płynu rdzeniowego, napięcie opony twardej, kości czaszki, kości krzyżowej wraz z miednicą)

Przy większych zaburzeniach fizycznych, psychosomatycznych wskazana i niezbędna może się okazać większa ilość spotkań.

Cykl pracy zaczyna się SESJĄ KONSULTACYJNĄ.

Sesja konsultacyjna obejmuje rozmowę oraz zabieg tck i polega przede wszystkim na wyznaczeniu obszaru wskazań do terapii, ustaleniu metod i formy pracy oraz wzajemnym poznaniu się.

W zależności od tematów z jakimi przyjdziesz niezbędna może się okazać większa ilość spotkań. Wskazane jest odbycie cyklu 10 spotkań w częstszych odstępach czasu a następnie kontynuacja w ramach mozliwości i potrzeb.

 

Relaks

Terapię możesz traktować relaksacyjnie - wówczas Ty wybierasz częstotliwość spotkań. Każdy zabieg terapii integruje procesy przez które przechodzisz każdego dnia, uwalnia stres i napięcia. Pozwala zachować dystans i spokój wewnętrzny.

Poprawia również energetykę ciała - zwykle po terapii klienci czują ciepło wewnętrzne i poczucie równowagi i otwartości.

 

Cennik

Konsultacja 250 zł 

sesja TCK 1h 150 zł, 1,5h 220 zł

Pakiet 5 spotkań - 712 zł/płatne z góry

Pakiet 10 spotkań - 1350 zł/ płatne z góry

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)