kontakt

 


 

menu spa 

Indywidualny Proces Rozwojowy 

Proces Tworzenia300 zł 1h

Sesja z parami - 340 zł 1h

 

PRACA Z CIAŁEM

Terapia czaszkowo-krzyżowa w nurcie biodynamicznym - 1h 200 zł; 1,5h 250 zł

Technika metamorficzna   40min 130 zł

 

Holistyczny Masaż Twarzy - 40min 140 zł, 200 zł 1h

Uwalniająca Sesja Holistyczna (masaż twarzy plus btck) - od 250 zł za 1,5h

Rytuał holistyczny anty stress (masaż twarzy, ciepłe okłady i maska anty age, elementy muzykoterapii, btck, wspólna sesja oddechowa) - 530 zł 2h   

 

Olejek Ogród Przyjemności - od 100 zł 100 ml (w zależności od użytych olejków)

Wewnętrzna podróż ku sobie, ku swojej mocy i większej świadomości siebie,

Wsparcie na różnych etapach życia. Jeśli potrzebujesz wzmocnienia i oczyszczenia w różych tematach.  Zapach tego eliksiru stanowi wyjątkową kompozycję stworzoną z dobranych tylko dla ciebie i dla twoich potrzeb olejków - niech niesie cię ku życiu w pełni, niech dostarczy ci harmonii, relaksu, i dzięki wycelowaniu w potrzeby twojego ciała da wsparcie w wewnętrznej regulacji.

Olejek tworzę własnoręcznie z naturalnych składników, z których część pozyskiwana jest z czystych ekologicznie regionów Polski (oleje roślinne - słonecznikowy, konopny, makowy, lnianka) a pozostałe to certyfikowane surowce z całego świata - masła roślinne i olejki eteryczne o terapeutycznej jakości.

 

kreska

Warszawa - Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej 86, tel. 605 100 387, e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl. Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że pracuję - proszę o przesłanie smsa z zapytaniem - na każdy odpowiem! :)